Forum XturniejeBox Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » LIGI I PUCHAR XtB / II LIGA XtB (FIFA10) / 1 EDYCJA II LIGI XtB

PostWysłany: Nie 19:14, 06 Cze 2010

--------------------------------------------------------
CZAS NA ROZEGRANIE KOLEJEK DO 13.06 2010 (Niedziela) wlacznie !

* Zwyciezca Ligi otrzymuje ikonke do podpisu : - II liga XtB

* Gramy 1 mecz rankingowy 6min - przydzielonymi klubami !

* Kazdy ma obowiazek wpisac wyniki przed uplywem czasu w jednym poscie

* Brak wyniku - wasza strata pkt w walce o mistrza (administracja ma prawo wyrzucic gracza który nie bedie dawal wyników notorycznie.

* Jesli nie macie mozliwosci z jakichs powodów rozegrac meczu oddajcie chociaz post z informacja ocb ! Zas jesli przeciwnik nie odpowiada równiez napiszcie o tym i wpiszcie 3-0 wo

morus7 0 : 6 FolkZloteziele

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 22:59, 13 Cze 2010, w całości zmieniany 8 razy

PostWysłany: Pon 13:56, 07 Cze 2010

WaxyHawkEye96 3 - 0 HaloReachMM
PrimaryC4 0 - 3 WaxyHawkEye96
WaxyHawkEye96 5 - 1 morus7
pedros85 2 - 8 WaxyHawkEye96

WaxyHawkEye96 1 - 4 tomcocu
KURWAAAAAAA!!!!!!mialem 21 meczów z rezdu bez porazki(w tym tylko 2 remisy)

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 20:33, 07 Cze 2010, w całości zmieniany 3 razy

Jones(moj)

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 21:39, 10 Cze 2010, w całości zmieniany 2 razy

pedros85 4-3 D4vID13 PL

Bez watpienia to byl najlepszy mecz jaki udało mi sie kiedykolwiek rozegrać w grę komputerową... I mówię to jak najbardziej serio. Dlaczego? Jeśli do 60 min prowadzisz 3-0 a w 89 przeciwnik strzela na
3-3, a Ty mimo wszystko się nie poddajesz i wierzysz w końcowe zwycięsto które przychodzi w doliczonym czasie i... strzelasz gola to... Już teraz wiem że "Imposible is Nothing".

p.s

Dzięki D4vID13 za to spotkanie, pokazałeś wielka wolę walki, po raz pierwszy widziałem taka determinacje i zryw, pokazałes klasę - jednak zasłużenie prowadzisz w Lidze.

limpampao - bartek 15152 3-0 w/o

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 6:52, 12 Cze 2010, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Śro 9:28, 09 Cze 2010

milek23PL 0:3 w/o DiwadEK

DiwadEK 3:0 w/o JKLMN4587U

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 9:29, 09 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz

gg, dzieki Smile

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 16:12, 12 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 22:58, 13 Cze 2010

PSV Eindhoven

Teraz czeka nas mecz ze Sportingiem Gijón, który mimo spadku z drugiego miejsca w tabeli wciąż jest niezwykle groźny. Do rozegrania mamy też zaległą kolejkę z Paris Saint Germain, którego trenerem jest pedros85 - drużyny prowadzone przez niego osobiście uważam za zaprzyjaźnione z moimi drużynami, a mecze zawsze są niezwykle zacięte.

23 kolejka (zaległa):
pedros85 4:3 D4vID13
    8' [link widoczny dla zalogowanych] M. Erdinç
    10' [link widoczny dla zalogowanych] G. Hoarau
    41' [link widoczny dla zalogowanych] G. Hoarau

66' [link widoczny dla zalogowanych] I. Afellay
    70' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    83' [link widoczny dla zalogowanych] B. Dzsudzsák
    90' [link widoczny dla zalogowanych] M. Erdinç

Takie spotkanie jest marzeniem każdego kibica. Szczególnie tego, które jest fanem PSG. Kompletny brak szczęścia(?) Przegrywaliśmy trzema bramkami i zdołaliśmy wyrównać tylko po to by rzucając wszystko do ataku zapomnieć o obronie i tracąc gola w doliczonym czasie gry. Pozostaje tylko podziękować pedrosowi za niesamowite emocje i życzyć jak najwyższej pozycji w tabeli na koniec sezonu.

FolkZloteziele 3:1 D4vID13 PL
    7' [link widoczny dla zalogowanych] A. Lora
    27' [link widoczny dla zalogowanych] M. Bilić
    35' [link widoczny dla zalogowanych] I. Afellay

64' [link widoczny dla zalogowanych] M. Bilić

Udał się rewanż graczom Sportingu. Wspominałem, że nadal są bardzo groźni i udowodnili to w tym spotkaniu pokonując nas 3-1.

29 kolejka:
D4vID13 PL 1:0 limpampao
    55' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal

Rywal od początku starał się nam przeszkadzać w grze. Chyba odpowiadał mu wynik remisowy, który bardzo długo utrzymywał się. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i napieraliśmy na bramkę przeciwnika co wreszcie w 55 minucie przyniosło efekt. Niestety jedyny w tym meczu.

30 kolejka:
wesoll 1:8 D4vID13 PL
    18' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    24' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal
    30' [link widoczny dla zalogowanych] D. Lazović
    [RK]
    34' [link widoczny dla zalogowanych] O Bakkal
    71' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    73' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal
    80' [link widoczny dla zalogowanych] M. Wilson
    [BS]
    85' [link widoczny dla zalogowanych] K. Boateng
    90' [link widoczny dla zalogowanych] B. Dzsudzsák

Łatwe spotkanie. Większą trudność sprawiło nam chyba uciekanie przed wślizgami rywali niż zdobywanie bramek.

Podsumowanie (25-30 kolejka):
Co najmniej jeden fatalny mecz, w innym znów karygodna skuteczność. Końcówka sezonu - z naszej winy sytuacja w czubie tabeli zrobiła się napięta.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 11:09, 18 Cze 2010, w całości zmieniany 8 razy
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.