Forum XturniejeBox Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » LIGI I PUCHAR XtB / I LIGA XtB (FIFA10) / 3 EDYCJA I LIGI XtB

PostWysłany: Pon 16:43, 21 Cze 2010

1 koleka:

Barthezz23 3 - 2 Pagaj24

(Bardzo ciężki mecz. Przeciwnik już po 10 minutach prowadził 2-0 i moi zawodnicy przez ten czas dotchneli pilke raptem ze 3 razy. Juz wydawalo sie ze bedzie to mecz jednostronny jedank trener skorygowal ustawienie i jeszcze przed przerwa udalo sie wyrownac. Po przerwie zawodnicy wyszli nastawieni jak na wojne. Zwycieska bramke udalo sie strzelic w 88 minucie po wielu nieudanych probach. Jednak co wazniejsze w drugiej polowie obroncy nie pozwolili napastnikom przeciwnik na oddani ni jednego strzalu i to im naleza sie najwieksze podziekowania)

FolkZloteziele 2 - 6 Barthezz23

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 22:17, 28 Cze 2010, w całości zmieniany 5 razy

PostWysłany: Pon 16:56, 21 Cze 2010

Norber1297 2:3 Kitek101PL

MEega mecz! przegrywalem 2:0 i udalo sie przechylic szale na swoją strone. Ale nastepne mecz staram sie grac spokojniej VAMOS BARCA!!!

Kitek101PL 2:3 Zjacer

Prawda taka ze barcelonie nic nie wychodzilo wiec musiala uznac wyzszosc rywala popracujemy na koncentracja i bedzie dobrze spokojnie jeszcze mozna o wyszystko walczyc.

David13PL 3:4 Kitek101Pl

Atak ocena 6 obrona ocena 2 .

Kitek101PL 3:3 Pagaj24

No ten mecz byl dla mnie w sumie dobry oczywiscie teraz beda sie liczyc tylko zwyciestwa i walczyc o to co wszysco walczą.Ale przegrywac 3;0 i doprowadzic do 3;3 nie jest łatwo.

Adebayor1986 0:8 Kitek101PL

Adebcia postawil twarde warunki ale dalismy rade. Dobra skutecznosc cieszy oby tak dalej znalezlismy taktykę.[/img]

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 19:39, 25 Cze 2010, w całości zmieniany 4 razy

PostWysłany: Wto 13:27, 22 Cze 2010

Jigsaw PL 1-4 Matek79797
Z tych wszystkich naszych meczy to ten wyszedl ci najlepiej, grales swietnie, Pozdro;D
Matek79797 3-1 Ryuu CFC

pedros85 0-2 Matek79797

Tomcocu 1-3 Matek79797

Matek79797 2-1 El Zajcuro

PostWysłany: Śro 7:09, 23 Cze 2010

Kitek101PL-Norert1297 3:2

Po tym mezu byłem wkurzony bo prowadziłem 2:0 i ostatecznie nie wywyiozłem żadnego punktu

Lazzy90-Norbert1297 4:3

Historia się powtórzyła wynik 2:0 dla mnie i potem lazzy strzela 4 bramki i tyle.

Norbert1297-Barthezz23 0:8

Podłamałem się po tamtch mecach i nic nie grałem

QbaWlkp-Norbert1297 2:6

Po tch meczach powiedziałem sobie że musze się zmobilizować i próbować wygrywać każdy mecz i to przyniosłó efekt

BigBlackDog5555-Norbert1297 1:2

TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 7:55, 26 Cze 2010, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.