Forum XturniejeBox Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » PUCHAR ANGLII / III EDYCJA PUCHARU ANGLI

PostWysłany: Sob 23:10, 08 Maj 2010

1/4 PUCHARU ANGLII

* Czas na rozegranie meczy do 13 maja (włącznie)

* Gramy 2 mecze rankingowe 6 min

* Każdy ma obowiązek wrzucić wynik w jednym poście - w przypadku braku wyniku może być brak awansu...

Liverpool - lazzy1990 // 5383361 WOLNY LOS

PS: Następna faza to będą play-offy. Będą one polegały na tym, że utworzone zostaną dwie, trzy-osobowe grupy, w których każdy będzie rywalizował z każdym w dwumaczach, a zwycięzca grupy będzie finalistą. Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 13:52, 16 Maj 2010, w całości zmieniany 6 razy

Blackburn 4-6 Manchester City
    13' E. Adebayor
    32' C. Tevez
    61' E. Adebayor
    67' E. Adebayor
    77' C. Tevez
    79' C. Tevez

Mimo iż musieliśmy gonić wyniku do 67 min, cały mecz psychicznie przeważaliśmy - byłem pewny zwycięstwa kwestia była tylko jak wysokie ono będzie i kiedy przestane w końcu tracić głupie bramki : )

Manchester City 2-0 Blackburn
    22' C. Tevez
    40' C. Tevez

Mecz trwał 35 min i przeciwnik nie wytrzymał nerwowo... nie rozegramy już tego meczu do końca biorąc pod uwage takie podejście do gry : ) Pozdrawiam.

1/2 PUCHARU ANLGII NASZA !!!!!

Ostatnio zmieniony przez Rodrig0Ribeiro dnia Nie 17:28, 09 Maj 2010, w całości zmieniany 9 razy

PostWysłany: Nie 14:27, 09 Maj 2010

FolkZloteziele 4 - 6 Rodrig0Ribeiro

w 1 meczu, czlowiek poprostu szczescie, wygrywalem 4-2, prowadzilem otwarta gre, zadnych FRAJERSKICH ZAGRAN do bramkarza z polowy boiska, no niestety - widac ze rodrig0 trzeba grac inaczej - jego taktyka = frajerska.
A niestety, nie wykorzystane sytuacje sie zemscily ;]
z 6 sytuacji 100% poszly w las...

Rodrig0Ribeiro 2:0 FolkZloteziele do 35 min.

dogramy kiedy indziej ;] chociaz i tak z twoim FRAJERSKIM NASTAWIENIEM i graniem z polowy do bramkarza to pewnie nie dotkne nawet pilki Wink

Myslalem ze grasz inaczej rodrig0, ale neistety sie zawiodlem.
w twoim wykonaniu 0 zabawy, tylko po to zeby jakies tam miejsce zdobyc.
No coz, tez sa tacy ludzie ;]

Pozdrawiam i powodzenia??? dalej ...

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 14:29, 09 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 18:07, 09 Maj 2010

Folk skończ zachowywać się jak dziecko i przyjmij porażkę na klatę... Już powoli zaczynają nudzić twoje tłumaczenia, że np. taktyka przeciwnika jest "frajerska" albo ile to ty nie potrafisz wykorzystać sytuacji, albo to co ostatnio słyszałem- że Twoi zawodnicy są zawsze gorsi od zawodników przeciwnika, nawet jeśli chodzi o Rooneya. To jak ktoś gra zależy tylko od niego. Faktycznie jestem za graniem fair, ale bez przesady żeby obrażać przeciwnika bo się przegrało z nim mecz tłumacząc, że to przez jego nastawienie.

Weźcie się ludzie ogarnijcie! Nie mówię tylko o Folku, ale o wszystkich którzy nie potrafią zaakceptować porażki. Ja również czasami jestem niesamowicie wkurwiony jak z kimś przegram, ale nawet jak ta przegrana w główniej mierze była przyczyną ogromnego szczęścia przeciwnika, to staram się opanować i nie pisać głupot.

Pozdrawiam i następnym razem, jeśli chcecie napisać taką głupotę, to mam dla was radę: Weźcie kubek, nalejcie do niego zimnej wody, wypijcie ją i ochłońcie. Jeśli to nie pomoże, to pozostaje tylko mocno pierdolnąć się w głowę.

Pozdrawiam!!

PS: Rodrig0... nie jesteś w 1/2 Razz Przed Tobą jeszcze Play Offy które zadecydują kto zagra w finale. Pozdro

PostWysłany: Nie 18:36, 09 Maj 2010

Lazzy@
W 100% Cie rozumiem, i wiem o czym Ty gadasz.
Ale gdzie w moim poscie, jest wyrazna ofensywa w kierunku Rodrig0? ;>

Spoko, ja napisalem tylko ze zawiodlem sie na Rodrig0 - nic wiecej.
Dogramy te 60 min i tyle. czesc 'd
Razzor303

PostWysłany: Nie 18:49, 09 Maj 2010

... zamiast narzekać na gre przeciwnika itp. to nauczy sie grać skoro nie wykorzystujesz sześciu setek :p... i pierwsze słysze ,że Rodrigo gra jakoś frajersko czy defensywnie czy podaje piłke do bramkarza zawsze moje mecze mecze z nim to ganianie od bramki do bramki Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy pozdrawiam i nieobrażaj się prosze :***** tak pozatym to...

CHELSEA KURWA JEST MISTRZEM ANGLIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYTY TUTU TYTY TUTU TYTY TUTU TY TY TY TY CHELSEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DIDIER DROGBA SIA LA LA LA DIDIER DROGBA SIA LALALALALA DIDIE DROGA SIA LALALALA DIDIER DROGBA SIA LALALALALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PostWysłany: Śro 11:58, 12 Maj 2010

Leniwe gnioty- może byście tak rozegrali mecze, hę ?

1. D4vID13 PL 2:1 Jigsaw PL
    22' [link widoczny dla zalogowanych] D. Nugent
    58' [link widoczny dla zalogowanych] K. Davies
    63' [link widoczny dla zalogowanych] G. Alexander
    [RK]

-------------------------------------------------------------------------------

2. Jigsaw PL 2:2 D4vID13 PL
    36' [link widoczny dla zalogowanych] S. Fletcher
    43' [link widoczny dla zalogowanych] D. Nugent
    63' [link widoczny dla zalogowanych] Z. Knights
    80' [link widoczny dla zalogowanych] J. Elmander

Podsumowanie:
    D4vID13 PL 4:3 Jigsaw PL

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 22:58, 13 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Czw 23:43, 13 Maj 2010

D4vID13 PL 2:1 Jigsaw PL
Jigsaw PL 2:2 D4vID13 PL
moi napastnicy = 0
O fajnie ze pamietales kto strzelil gola ;p ja swoich nie znalem Razz powodzenia dalej

PostWysłany: Nie 13:50, 16 Maj 2010

WaxyHawkEye i Kitek101PL - dyskwalifikacja Razz Jigsaw z racji dyskwalifikacji dwóch drużyn, mimo że przegrałeś to masz najlepszy (z pośród wszystkich przegranych) bilans bramek, dlatego przechodzisz dalej! Pozdrawiam

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.