FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » CHAMPIONS LEAGUE / V EDYCJA CL (FIFA 10)
Razzor303

PostWysłany: Pią 11:58, 07 Maj 2010

GRUPA C :

Olympique Marsylia || bartek1110//9044161 || Awans

Girondins Bordeaux || WaxyHawkEye96//20047983 || Dyskwalifikacja, dziekuję za to ,że Miałeś wyjebane na Lige Mistrzów Smile

Liverpool F.C. || D4vID13 PL//4208879 || Awans

A.S. Roma || domel09//5002539 || Dyskwalifikacja, dziekuję za to ,że Miałeś wyjebane na Lige Mistrzów Smile

----------------------------------------------------------------------------------

* Czas na rozegranie meczy do 16 maja

* Gramy 2 mecze rankingowe po 6 min
* Wyniki wpisujemy w jednym poście - każdy ma obowiązek wpisać wyniki
(brak przynajmniej jednego wyniku = dyskwalifikacja)

* Zwycięstwo premiowane jest IKONKĄ DO PODPISU IV EDYCJA CHAMPIONS LEAGUE

Ostatnio zmieniony przez Razzor303 dnia Pon 17:01, 17 Maj 2010, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Sob 0:27, 08 Maj 2010

Idąc przez wichry i burze,
    Wysoko trzymaj głowę,
    I nie obawiaj się ciemności,
    Po burzy zawsze świeci słońce,
    I możesz usłyszeć czysty śpiew skowronka.
    Idź przez wiatr,
    Idź przez deszcz,
    Chociaż twoje marzenia ulatują i powracają.
    Z nadzieja w sercu posuwaj się do przodu, do przodu,
    Wtedy nie będziesz szedł sam...
    Nie będziesz szedł sam.

CHAMPIONS LEAGUE grupa C:

1. bartek1110 1:5 D4vID13 PL
    15' [link widoczny dla zalogowanych] D. Kuyt
    24' [link widoczny dla zalogowanych] F. Torres
    35' [link widoczny dla zalogowanych] J. Mascherano
    60' [link widoczny dla zalogowanych] M. Niang
    80' [link widoczny dla zalogowanych] S. Gerrard
    85' [link widoczny dla zalogowanych] S. Gerrard

Pierwszy mecz był bardzo ważny w kontekście komfortu psychicznego, więc po tym spotkaniu łatwiej powinno nam być rozgrywać kolejne. Strzelanie na Stade Vélodrome rozpoczął po kwadransie gry Dirk Kuyt, a potem w 20 minut zdobyliśmy jeszcze 2 gole. Niestety popełniliśmy też błędy w kryciu co wykorzystał Mamadou Niang, jednakże do końca byliśmy stroną dominującą co udowodniliśmy jeszcze w ostatnich dziesięciu minutach spotkania.

-----------------------------------------------------------------------------

2. D4vID13 PL 2:0 bartek1110
    67' [link widoczny dla zalogowanych] S. Gerrard
    71' [link widoczny dla zalogowanych] F. Torres

Z początku przeciwnik sprawił nam sporo problemów. Po pierwszej połowie powinniśmy przegrywać nawet 3:0, ale po przerwie z minuty na minutę graliśmy płynniej co zaowocowało golem Stevena Gerrarda w 67 minucie i El Niño cztery minuty później.

3. D4vID13 PL 4:1 WaxyHawkEye96
    6' [link widoczny dla zalogowanych] Lucas
    45' [link widoczny dla zalogowanych] F. Torres
    45' [link widoczny dla zalogowanych] M. Chamakh
    50' [link widoczny dla zalogowanych] S. Gerrard

Od początku spotkania przeważaliśmy i kontrolowaliśmy grę. Kwestią czasu była pierwsza bramka, która jeszcze bardziej pozwoliła nam zaatakować.

4. WaxyHawkEye96 1:3 D4vID13 PL
    39' [link widoczny dla zalogowanych] F. Torres
    62' [link widoczny dla zalogowanych] Lucas
    83' [link widoczny dla zalogowanych] S. Gerrard
    90' [link widoczny dla zalogowanych] M. Chamakh

Przed meczem wyjazdowym również czuliśmy się dość pewnie. Zagraliśmy ofensywnie choć w pierwszej połowie dość rozważnie.

5. D4vID13 PL 3:0 domel09
    (w.o)

Brak kontaktu, podany GamerTag nie istnieje.

6. domel09 0:3 D4vID13 PL
    (w.o)

Podsumowanie (Faza grupowa CL):
Obyło się bez problemów. Graliśmy pewnie i bardzo skutecznie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że faza pucharowa będzie dla nas bardziej wymagająca.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 22:49, 16 Maj 2010, w całości zmieniany 5 razy

PostWysłany: Pon 8:31, 10 Maj 2010

bartek1110 0:2 D4vID13 PL

bartek1110 1:5 D4vID13 PL

PostWysłany: Nie 16:56, 16 Maj 2010

bartek1110 5:1 WaxyHawkEye96
WaxyHawkEye96 1:5 bartek1110
Zawodnik pod GT:domel 09 nie odpowiada na gg, juz z 10 razy do niego pisałem i nic tak samo napisałem na xbox live żeby zagrał i nie odpowiada więc podwójny walkower 3:0 , 0:3
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.