FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum XturniejeBox Strona Główna » 1 EDYCJA 2010 WC SOUTH AFRICA

Posty: 819

Skąd: Stolica

PostWysłany: Sob 12:23, 03 Lip 2010

bot nr 3 - miejsce wolne.

Ostatnio zmieniony przez Rodrig0Ribeiro dnia Śro 20:02, 07 Lip 2010, w całości zmieniany 11 razy
POMOCNIK
POMOCNIK

Posty: 819

PostWysłany: Nie 10:57, 04 Lip 2010

Rodrig0Ribeiro (HOLANDIA) 4:0 fazzzii (WŁOCHY)
fazzzii (WŁOCHY) 6:1 Rodrig0Ribeiro (HOLANDIA)

Totalny bezsens... : ( granie w world cup dwumecze... oczywiście nie nażegam na bardzo dobre i zacięte mecze ze świetnym przeciwnikiem - jednak straszna plontanina była... co uprzykrzykło obraz całego tego spotkania HOLANDIA vs ITALY
Po uzgodnieniach rozegraliśmy kolejny mecz (gdyż w gównianym dwumeczu był remis) Głupia sytuacja bo w drugim meczu pewny byłem wyniku 3-0 zaś przeciwnik twierdzi że było 2-0... szkoda (niestety nie idzie uduwodnić prawdy gdyż chyba w tej grze nie wysyłają relacji na meila a nawet jeśli to i tak nie dograliśmy tego meczu do końca (i tu tez głupia sytuacja bo przeciwnik zarzucał że uciekłem : ) Mam neta 30mb nie mam pojęcia czemu przerwało nam połączenie - może twoja , może moja wina - whatever... Fakt faktem rozegraliśmy mecz trzeci

fazzzi (WŁOCHY) 6:3 Rodrig0Ribeiro (HOLANDIA)

Dzięki za gre i powodzenia dalej !

STRASZNIE SPIERDOLILI TĘ BARDZO FAJNĄ GRE NIEMOŚLIWOŚCIĄ GRANIA DOGRYWKI I KARNYCH... : ( SZKODA

Ostatnio zmieniony przez Rodrig0Ribeiro dnia Wto 18:14, 06 Lip 2010, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Pon 8:46, 05 Lip 2010

GHANA (Pedros85) 2-:1 England (Ryuu CFC)

England (Ryuu CFC) 3-4 GHANA (Pedros85)

AWANS: GHANA

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 22:08, 09 Lip 2010, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Pon 11:25, 05 Lip 2010

France 3-0 france ( nie daje znaku życia narazie )

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto 10:05, 06 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
POMOCNIK
POMOCNIK

Posty: 819

PostWysłany: Pon 12:07, 05 Lip 2010

Bez sensu jest tego typu wypowiedź... o bardzo marudliwym charakterze... zamiast marudzić zorganizuj taki turniej aby wszyscy byli happy.
Ponieważ tak zostały sprecyzowane zasady I EDYCJI iż każdy gra kim chce - oczywiste było że będzie tego typu sytuacja. Jeśli nie pasuje ci gra z przeciwnikiem który gra tym samym co ty ( choć według mnie będzie to bardzo sprawiedliwy mecz) było sie nie zapisywać.
Skup sie na tym z kim grasz a nie kim ten ktoś gra.

PostWysłany: Wto 18:12, 06 Lip 2010

Rodrig0Ribeiro (HOLANDIA) 3:6 fazzzii (WŁOCHY) (W 3 meczu dogrywkowym) (W dwu-meczu 6:6)

DZIEKI ZA GRE.!

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto 18:20, 06 Lip 2010, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Śro 8:35, 07 Lip 2010

eee ?! dlaczego graacie dwa mecze przecież to world cup Very Happy

PostWysłany: Śro 8:44, 07 Lip 2010

masz napisane wyżej ze w tej grze nie da się ustawić fazy pucharowej na xbox live i ,gdy jest remis gra kończy mecz wiec nie ma rozstrzygnięcia :/ i dlatego gramy po 2 mecze z zasadami bramek na wyjeździe...

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 8:44, 07 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 19:57, 07 Lip 2010

Tak w 1/8 gramy dwumecze, zaś od 1/4 będziemy grali jeden mecz (chyba że będzie wynik remisowy to gracie kolejny do pierwszej bramki... ZŁOTY GOL)

PostWysłany: Śro 19:58, 07 Lip 2010

WaxyHawkEye 2 : 7 FolkZloteziele

PostWysłany: Czw 8:41, 08 Lip 2010

Cote D'Ivore-Spain 8:3

Spain-Cote D'Ivore 3:6

PostWysłany: Czw 10:23, 08 Lip 2010

Norbi, to my juz mozemy zagrac 1/4, co Ty na to?
Bo ja dzisiaj wyjezdzam i wroce ~19.07, wiec nie zdaze wtedy z terminem.

PostWysłany: Pią 12:42, 09 Lip 2010

Pagaj24 3 - 0 tomeczeq 360