Forum XturniejeBox Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » LIGI I PUCHAR XtB / II LIGA XtB (FIFA10) / 1 EDYCJA II LIGI XtB

PostWysłany: Nie 13:19, 16 Maj 2010

--------------------------------------------------------
CZAS NA ROZEGRANIE KOLEJEK DO 23.05 (Niedziela) włącznie !

* Zwycięzca Ligi otrzymuje ikonke do podpisu : - II liga XtB

* Gramy 1 mecz rankingowy 6min - przydzielonymi klubami !

* Każdy ma obowiązek wpisać wyniki przed upływem czasu w jednym poście

* Brak wyniku - wasza strata pkt w walce o mistrza (administracja ma prawo wyrzucić gracza który nie będie dawał wyników notorycznie.

* Jeśli nie macie możliwości z jakichś powodów rozegrać meczu oddajcie chociaż post z informacją ocb ! Zaś jeśli przeciwnik nie odpowiada również napiszcie o tym i wpiszcie 3-0 wo
-----------------------------------------------------------------

Gracz bartek15152 na chwile obecna ma konsole w naprawie, rozegra mecze w pozniejszym terminie!!!!

milek23PL 0-3 WaxyHawkEye96

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 9:55, 30 Maj 2010, w całości zmieniany 14 razy

Pitek17 -:- pedros85

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 15:42, 20 Maj 2010, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Pon 8:11, 17 Maj 2010

--------------------------------------------------

INFO:

Panowie, z góry przepraszam za zamieszanie, ale niestety nie będę w stanie rozegrać poniższych 4 kolejek w wyznaczonym terminie. Dokładnie do poniedziałku jestem bez konsoli, i nie jest to zależne odemnie. Konsultowałem juz całą sprawę z qbą i zobowiaząłem się do rozegrania wszystkich meczów w przyszłym tygodniu. Dziś wyślę do Was dokładną informacje na gg. Jeszcze raz sorki za problem, i z góry dzięki za wyrozumiałość.

pedros85 3-0 w/o talonik07

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 19:19, 31 Maj 2010, w całości zmieniany 10 razy

PostWysłany: Pon 11:03, 17 Maj 2010

JKLMN4587U 0-3 wesoll w/o(szlaban na granie od ojca!)

kolezka nie o dpowiada na zadne wiadomosci

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto 9:52, 25 Maj 2010, w całości zmieniany 6 razy

PostWysłany: Pon 14:08, 17 Maj 2010

milek23PL 0-3 Yansza w/o

talonik07 0-3 Yansza w/o kolega ma zepsuta konsole

PostWysłany: Pon 15:37, 17 Maj 2010

PSV Eindhoven

W najbliższej kolejce czeka nas mecz z najgroźniejszymi rywalami o trofeum II Ligi XtB - Sportingiem Gijón i Deportivo de La Coruña, ale też z zespołem, któremu srogo ulegliśmy w Pucharze XtB. Mam nadzieję, że poprawimy grę w obronie i zdołamy się skupiać na pełnych 90 minutach meczu, a co za tym idzie nie zanotujemy już żadnej straty punktów.

11 kolejka:
D4vID13 4:1 FolkZloteziele *rozegrany do 69 minuty przez wyjście z gry FolkZloteziele
    5' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    25' [link widoczny dla zalogowanych] B. Dzsudzsák
    38' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal

50' [link widoczny dla zalogowanych] M. Bilić
    66' [link widoczny dla zalogowanych] D. Lazović

Mecz skomentuje szerokim uśmiechem na twarzy i kilkoma słowami do szkoleniowca Sportingu. Byłem gotowy na takie zachowanie z Twojej strony patrząc na każdą porażkę nie tylko w tej lidze. Wieczne sapy do każdego kto okazuje się lepszy. Lagi są z mojej winy, bo to ja jestem gospodarzem? Buahaha bzdura! Panie, ogarnij się Pan. Dopóki nie straciłeś bramki wszystko było ok, co nie? Największy poszkodowany ligi (bo na starcie rozgrywek drużynę dostał słabą, bo nie ma szczęścia, bo wszyscy inni mają lagi). Człowieku warunki są równe dla obydwu graczy! Btw. gratuluje spostrzegawczości - tylko Ty zauważyłeś, że ja laguję (śmiech)... Napisałeś "Znow czlowiek fart - moi nie potrafili doslownie strzelic do pustej bramki z 10m. kiedy przeciwnik strzela wszystkie bramki 1 zawodnikiem" - spójrz trochę wyżej kolego... Powtarza Ci się jakieś nazwisko? Już chyba kompletnie nie wiedziałeś co wymyślić, hmm? Na przyszłość z całego serca życzę więcej pokory i szacunku dla innych graczy. Chociaż w sumie... to tylko Ty się ośmieszasz. Widać to nawet w Twojej reputacji na XBL. No cóż więcej tego szczęścia, którego tak Ci brakuje życzę w kolejnych meczach. A do rewanżu masz czas żeby trenować, trenować i jeszcze raz trenować.

------------------------------------------------------------------------------

12 kolejka:
limpampao 1:6 D4vID13
    35' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    39' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    43' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal

50' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    57' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal
    67' [link widoczny dla zalogowanych] T. Kroos
    70' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal

Mecz dwóch zawodników. Ola Toivonen popisał się kolejnym hat-trick'iem, ale w tym meczu tym samym popisał się również pomocnik PSV - Otman Bakkal. W ofensywie piłka chodziła od nogi do nogi. Graliśmy tak jak lubimy, spokojnie, klepka i szukanie okazji poprzez rozgrywanie między zawodnikami. Ćwiczymy zgranie, jest to bardzo ładna gra dla oka kibica, ale też zabójcza dla przeciwnika, ponieważ to my kontrolujemy całą grę, a przeciwnik musi za nami ganiać i tracić siły.

13 kolejka:
D4vID13 4:0 wesoll
    31' [link widoczny dla zalogowanych] D. Lazović
    45' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    55' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen

74' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen

Widać, zespół zaczyna grać futbol pasujący do mojej koncepcji. Po pierwszej połowie posiadanie piłki wynosiło 60% na naszą korzyść, a więc znów zajęliśmy się spokojnym rozgrywaniem, a nie szturmem na bramkę rywala. Udało się też wreszcie nie stracić gola co jest kolejnym powodem do zadowolenia.

14 kolejka:
oo0 Kala 0oo 1:2 D4vID13
    29' [link widoczny dla zalogowanych] I. Afellay
    58' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    79' [link widoczny dla zalogowanych] Riki

Spotkanie wyrównane i bardzo ciężkie. Kto wie jakby się potoczyły jego losy gdyby Affelay nie wykorzystał błędu defensora Deportivo. Nerwowa końcówka, ale udało się dowieźć trzy punkty do ostatniego gwizdka.

15 kolejka:
D4vID13 PL 6:1 DiwadEK
    18' [link widoczny dla zalogowanych] C. Cole
    23' [link widoczny dla zalogowanych] D. Lazović
    34' [link widoczny dla zalogowanych] D. Lazović

62' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    75' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    80' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    83' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen

Mając w pamięci mecz pucharowy z zespołem West Ham'u i mając świadomość co potrafią ich zawodnicy, po tym jak nie dali nam najmniejszych szans, wygrywając 0-4, staraliśmy się rozpocząć dość spokojnie. Niestety gapiostwo w środku pola dało szansę na strzelenie gola Carlton'owi Cole'owi, który takich okazji nie zwykł marnować. Wydawałoby się, że to jeszcze bardziej podetnie nam skrzydła, ale zdołaliśmy zadać dwa szybkie ciosy i w 16 minut wyjść na prowadzenie. Bramki strzelone w drugiej połowie to kwestia panowania na boisku i kolejny niewiarygodny popis Toivonen'a.

Podsumowanie (11-15 kolejka):
Udało się zdobyć komplet punktów, a co najważniejsze w meczach z najtrudniejszymi rywalami w lidze. Dzięki temu wypracowaliśmy sobie dużą przewagę nad drugim zespołem w tabeli i jesteśmy na najlepszej drodze do mistrzostwa.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 11:05, 18 Cze 2010, w całości zmieniany 15 razy

PostWysłany: Pon 15:39, 17 Maj 2010

11 kolejka

D4vID13 PL 4 ; 1 FolkZloteziele

do 60 min. kiedy rozlaczylem sie bo mnie juz chuj trafial przez zajebiste lagi. a teraz o meczu:
Z E N A D A. 3 bramki stracone po zajebistych akcjach (lag w polowie boiska i chuj, nic nie mozna zrobic. Moja zajebista obrona to juz druga sprawa. d4vid nic nie pokazal, jedynie swoja zajebistosc w lagowaniu (juz chyba wiem jak zdolales zdobyc te punkty i czym byla spowodowana twoja 1 porazka =)) 3 sprawa. Znow czlowiek fart - moi nie potrafili doslownie strzelic do pustej bramki z 10m. kiedy przeciwnik strzela wszystkie bramki 1 zawodnikiem.
Dzieki za pokaz lagow, bo meczem tego nie mozna nazwac ^^

12 kolejka

FolkZloteziele 3 ; 0 PrimaryC4

wpisuje w/o, brak kontaktu z kolesiem.

13 kolejka

FolkZloteziele 3 ; 0 morus7

Pierwsze 3 punkty w tej kolejce - wreszcie, po slabym meczu w moim wykonaniu, ehh...

14 kolejka

HaloReachMM 0 ; 3 FolkZloteziele

15 kolejka

FolkZloteziele 3 ; 4 tomcocu

Nic na temat tego meczu, nie powiem Wink
przy wyniku 3:1 dla mnie niewiem jakim cudem szmata wpadla z wolnego, pozniej po krotkim gdzie bramkarz powinien spokojnie obronic. Gdy wyrownal, mialem sytuacje sam na sam Biliciem - oczywyscie, nie wykorzystal okazji. Gdy byly juz doliczane minuty niewiem co zrobila moja jebana obrona, ktora no niewiadomo wie co zrobila... Nic dodac nic ujac. Gratulacje dla zwycięzcy Smile

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 22:22, 19 Maj 2010, w całości zmieniany 6 razy

PostWysłany: Pon 16:39, 17 Maj 2010

oo00Kala00oo 0:0 DiwadEK

DiwadEK 3-0 w milek23PL

JKLMN4587U 0-3 DiwadEK ma szlaban na gre!!
jeszcze nie zaakceptował zaproszenia do znajomych

no niestety ostra szkoła dla mnie :/ Dzięki za mecz i nauczkę

PostWysłany: Pon 20:22, 17 Maj 2010

talonik07 0 : 3 morus7 W/O (talonik07 offline od 13/5)

limpampao - morus7 2-0
bartek15152 - limpampao 0-3 w/o -->od tygodnia czekam na zaakceptowanie prosby o dodanie do przyjaciol
limpampao - HaloReachMM 3-0 --> ta sama sytuacja co wyzej

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 22:25, 23 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 9:44, 22 Maj 2010