Forum XturniejeBox Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » LIGI I PUCHAR XtB / II LIGA XtB (FIFA10) / 1 EDYCJA II LIGI XtB

PostWysłany: Sob 10:41, 08 Maj 2010

--------------------------------------------------------
CZAS NA ROZEGRANIE KOLEJEK DO 16.05 (Niedziela) włącznie !

* Zwycięzca Ligi otrzymuje ikonke do podpisu : - II liga XtB

* Gramy 1 mecz rankingowy 6min - przydzielonymi klubami !

* Każdy ma obowiązek wpisać wyniki przed upływem czasu w jednym poście

* Brak wyniku - wasza strata pkt w walce o mistrza (administracja ma prawo wyrzucić gracza który nie będie dawał wyników notorycznie.

* Jeśli nie macie możliwości z jakichś powodów rozegrać meczu oddajcie chociaż post z informacją ocb ! Zaś jeśli przeciwnik nie odpowiada również napiszcie o tym i wpiszcie 3-0 wo

oo00Kala00oo 3-0 milek23PL

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 0:05, 03 Cze 2010, w całości zmieniany 13 razy

PostWysłany: Pon 0:25, 10 Maj 2010

PSV Eindhoven

Po pierwszych 5 kolejkach ligowych zespół PSV jest nienasycony mimo kompletu punktów. Wszystko spowodowane jest faktem, iż udało im się rozegrać zaledwie dwa mecze, a pozostałe trzy rozstrzygnięte zostały na ich korzyść walkover'em. Miejmy nadzieję, że kolejne pięć meczy pozwoli zweryfikować ich prawdziwą formę.

6 kolejka:
D4vID13 3:2 pedros 85
    5' [link widoczny dla zalogowanych] G. Hoarau
    22' [link widoczny dla zalogowanych] G. Hoarau
    56' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen

63' [link widoczny dla zalogowanych] F. Rodríguez
    73' [link widoczny dla zalogowanych] I. Afellay

Był to najdziwniejszy mecz w mojej karierze. Na początku nie obyło się bez problemów technicznych, które i tak nie zostały rozwiązane. Mecz od mocnego uderzenia rozpoczęli goście z Paryża, którzy już po 5 minutach od gwizdka sędziego prowadzili po bramce z dośrodkowania wprost na nogę Hoarau. Kiedy w 22 minucie zrobiło się 0-2, a moi gracze grali na stojąco jakby w ogóle nie uczestniczyli w meczu byliśmy w wielkich tarapatach. Próbując wywalczyć choćby remis, który nie dawał nam straty punktowej do Sportingu Gijon, które również zaliczyło wpadkę w tej kolejce, postawiliśmy wszystko na jedną kartę i podeszliśmy odważniej do przodu. Opłaciło się.wyrównaliśmy i staraliśmy się uspokoić grę, ale jeszcze jedno prostopadłe podanie na prawe skrzydło i dobry balans ciała Afellaya otworzyło mu drogę do bramki. Z pewnością wyciągniemy wnioski z tego meczu, jeszcze dużo pracy przed nami, ale wiemy też, że potrafimy grać do samego końca i na 100%, gdy warunki nam nie sprzyjają. Dziękujemy PSG i ich trenerowi pedrosowi za fantastyczny mecz i kibicujemy im w następnych meczach.

------------------------------------------------------------------------------

7 kolejka:
Yansza 1:3 D4vID13
    33' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    42' [link widoczny dla zalogowanych] B. Dzsudzsák
    45' [link widoczny dla zalogowanych] D. Ba

68' [link widoczny dla zalogowanych] I. Afellay

Po tym meczu mogę już stwierdzić, że najsłabszym punktem naszego zespołu jest defensywa. W każdym meczu tracimy co najmniej jedną głupią bramkę. Jeśli nie z winy braku koncentracji to zbytniego rozluźnienia. Dochodzę do wniosku, iż czyste konto jak na razie pozostaje jedynie w sferze marzeń. Ten mecz z początku był bardzo wyrównany. Kiedy udało zdobyć się pierwszego gola, zaczęliśmy przeważać i kontrolować sytuację.

8 kolejka:
D4vID13 4:1 WaxyHawkEye96
    23' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    37' [link widoczny dla zalogowanych] O. Bakkal
    55' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen

65' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    90' [link widoczny dla zalogowanych] K. Jones

Od początku spotkania przeważaliśmy. Byliśmy dość skuteczni w ataku jak i w destrukcji. Ze świetnej strony po raz kolejny pokazała się Ola Toivonen, który skompletował hat-tricka. W doliczonym czasie meczu niefrasobliwością popisała się obrona co dało honorowego gola drużynie Sunderlandu.

9 kolejka:
talonik07 2:3 D4vID13
    26' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    29' [link widoczny dla zalogowanych] O. Toivonen
    43' [link widoczny dla zalogowanych] S. Tiribocchi

86' [link widoczny dla zalogowanych] C. Doni

Mimo trzech punktów nie jestem zadowolony. Od początku spotkanie było wyrównane aż do 26 minuty kiedy udało nam się strzelić pierwszą bramkę i chwilę później drugą. Niestety przed przerwą zbytnie rozluźnienie i podanie do ostatniego obrońcy przejął napastnik gospodarzy i nie miał problemu ze zdobyciem gola. W końcówce meczu sytuacja powtórzyła się, a my mimo słupka i poprzeczki nie zdołaliśmy zanotować wyższej wygranej.

10 kolejka:
pitek17 3:2 D4vID13
    26' [link widoczny dla zalogowanych] D. Forlan
    36' [link widoczny dla zalogowanych] S. Aguero
    60' [link widoczny dla zalogowanych] I. Afellay

76' [link widoczny dla zalogowanych] O. Engelaar
    78' [link widoczny dla zalogowanych] S. Aguero

Jak jednym słowem oceniam ten mecz? Żenada! Ten mecz był drogą przez mękę. Nie wykorzystaliśmy ponad dziesięciu stu procentowych sytuacji, a przeciwnik nas kontrował. Mówi się, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą, dlatego też cieszymy się, że porażka nie jest wyższa. Po raz drugi w sezonie przegrywając dwoma bramkami zdołaliśmy wyrównać, ale nie strzeliliśmy bramki dającej prowadzenie, tylko po dwóch minutach straciliśmy ją. Pierwsza strata punktów, pierwsza porażka. Ale jak wszystko ma to też swoje plusy. Zobaczyliśmy, że nie jesteśmy perfekcyjni, że skoncentrowanym trzeba być od pierwszej do ostatniej sekundy meczu i nie odpuszczać żadnej piłki. Miejmy nadzieję, że takie wpadki już się nie powtórzą...

Podsumowanie (6-10 kolejka):
Nareszcie udaje się wysnuć pierwsze wnioski dotyczące naszego zespołu. Największym mankamentem jest niepewna defensywa. Kłopoty mamy również z koncentracją nad którą tak staramy się pracować... Cóż dopiero teraz sezon nabiera tempa a presja rośnie z meczu na mecz.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 23:28, 17 Maj 2010, w całości zmieniany 11 razy

PostWysłany: Pon 9:27, 10 Maj 2010

6 KOLEJKA:

"Mecz na wodzie" rozpoczął się od mocnego uderzenia Paryżan, którzy szybko wyszli na prowadzenie po dwóch bramkach Horau. Niestety rozluźnienie w szatni i w całej drugiej połowie zaowocowało aż 3 bramkami koncie drużyny prowadzonej przez D4vID13. Holendrzy udowodnili iż nie przypadkowo znajdują się na czele ligowej tabeli, i pomimo "bardzo trudnych warunków technicznych" w jakich przyszło im grać zasłużenie zdobyli 3 pkt.

10 KOLEJKA:
tomcocu 3-1 pedros85 - Wielkie Gran Derby Oleśnicy:)

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 21:43, 16 Maj 2010, w całości zmieniany 7 razy

wesoll 1:2 DiwadEK

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 10:07, 19 Maj 2010, w całości zmieniany 6 razy

oo00Kala00oo 1 ; 1 FolkZloteziele

W tym meczu, powinien mnie baaardzo cieszyc remis, ale czuc ten niedosyt Very Happy no niestety, maksymalnej ilosci punktu juz nie zdobedziemy, ale mam nadzieje, ze zachowamy przynajmniej passe bez porazki do konca sezonu.

8 kolejka

FolkZloteziele 4 ; 3 DiwadEK

Co to bylo za widowisko, ojojoj.
2 brameczki w 1 polowie Diwada, 2 - czysta szmata, po rekach bramkarze xd To w drugiej sie jakos przebudzilismy i w miare szybko uzyskalismy 2 bramkowa przewage, w koncowce Diwad zdolal strzelic bramke kontaktowa, ale dowiezlismy 3 pkt Wink
Dzieki za mecz Wink

9 kolejka

JKLMN4587U 0 ; 3 FolkZloteziele

0 kontaktu z kolegą, dlatego wpisuje walkowera na moją korzyść

10 kolejka

FolkZloteziele 1 ; 3 bartek15152

Zagralem jak frajer, ktory nie wie czego szuka na boisku, przeciwnik to wykorzystal bez wahania - gratulacje dla niego Wink

wesoll 1 - 2 DiwadEK

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 23:55, 15 Maj 2010, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Pon 15:44, 10 Maj 2010

milek23PL - limpampao 0-3 w/o
wesoll - limpampao 1-1
limpampao - oo00Kala00oo 2-2
limpampao - DawidEK 3-0
limpampao - JKLMN4587U 3-0 w/o ->gracz nie pojawil sie na xbox live od 8.05.2010

PostWysłany: Pon 17:30, 10 Maj 2010

6 Kolejka

pitek17 0:6 oo00Kala00oo

7 Kolejka

8 Kolejka

pitek17 3-0 JKLMN4587U BRAK KONTAKTU WALKOWER!!!

HaloReachMM 0-3 tomcocu wo
kolezka nie odpisuje ani na gg ani na live i jak tu rozegrac mecze gdy koles jest na live gra sobie i nawet nie raczy odpisac ile mozna sie prosic
9 kolejka :
milek23PL 0-3 tomcocu wo

PostWysłany: Wto 5:38, 11 Maj 2010

VI KOLEJKA

WaxyHawkEye 3:0 JKLMN4587U (W/O ,uzytkownik offline od 8 maja)

VII KOLEJKA

VIII KOLEJKA

IX KOLEJKA

X KOLEJKA

IV KOLEJKA(ZALEGŁA)

WaxyHawkEye96 2:4 oo0Kala0oo
Dziwny mecz jeszcze nie spotkalem sie z takim czyms-byłem przyszwyczajony ze jesli trzeba cos zrobic podczas meczu daje sie pauze i prosi przeciwnika o ewentualne przedłuzenie to nie mam mowy o tym zeby przeciwnik grał przeciwko komputerowi?!?!Ale jednak KaLa znizył sie do tego;nie polecam tego gracza[w opisie "miszczu" KAMPY,Juz moze dopisac I CHAMSTWA]

PS.Tyle ze ja byłem z nim w grupie i doskonale slyszał moja prośbe...
PS (2).Tych kolejek nie bede dobrze wspominał ;]

PostWysłany: Wto 5:57, 11 Maj 2010

gnoju pauzowales mecz z 4 razy przy akcjach sam na sam, mijał czas na pauze a ciebie dalej nie ma skad mam wiedziec czy grasz czy nie?! po to jest headset jesli potrafisz go obslugiwac. A w motto wpisz sobie mistrz ciagniecia lachy!

-------------OD ADMINISTRACJI : --------------------

ja powiem tak, mecz ligowy jest na tyle priorytetowy że gdyby mi typ wyszedł nic o tym nie mówiąc (bo nie chciało mu sie headseta podłączyć) to też bym strzelał bramki kompowi, poza tym można sie ugadać z rodziną że potrzebujecie 12 min spokoju - zaś jeśli jest naprawde ważna sytuacja akurat kurwa w tym momencie kiedy gracie, no to sorry albo oddajecie mecz walkoverem i nie plujecie sie potem na forum (bo mimo wszystko to tylko gra !) albo podłączacie szybko headseta i prosicie przeciwnika o inny termin.