Forum XturniejeBox Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum XturniejeBox Strona Główna » PUCHAR FRANCJI / III EDYCJA PUCHARU FRANCJI

Lile (dzidzio) 0:1 (JazzaGryfice) Monaco

* Czas na rozegranie meczy do 24 Sierpnia.

* Gramy 1 mecze rankingowy po 6 min w razie remisu gramy dogrywkę ,a następnie rzuty karne.!
* Wyniki wpisujemy w jednym poście - każdy ma obowiązek wpisać wyniki

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 18:20, 23 Sie 2010, w całości zmieniany 5 razy

PostWysłany: Czw 18:56, 12 Sie 2010

w/o zawodnik nie odpisuje na moje wiadomości mimo iż jest dostępny

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 18:01, 19 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 20:53, 15 Sie 2010

PSG (Sala888) -:- (matheok) Nancy

PS> Troche dlugi termin dales.

--------------------------------
Gdybyś wchodził na forum częściej znał byś powód a nie pisał głupoty... powodem takiego terminu jest prośba gracza "dzidzio" ponieważ on wyjechał na wakacje a przeszedł dalej i prosił o zwiększenie terminu aby nie musiał dostać w/o !!!!!! JEŻELI WSZYSCY OPRÓCZ JEGO MECZY ZAGRAJĄ TO ZROBIĘ SZYBCIEJ PIERWSZĄ PARĘ PÓŁFINAŁOWĄ

PostWysłany: Pon 11:35, 16 Sie 2010

PostWysłany: Pon 19:56, 16 Sie 2010

o widzę ,że Zjacer odpuścił mecz i przegrał z takim... cieniarskim graczem Very Happy

PostWysłany: Nie 13:03, 22 Sie 2010

Dobra jestem w KRK zaraz wbijam na x360 i czekam na Jazze Very Happy

PostWysłany: Pon 12:23, 23 Sie 2010

Lille (dzidzio) 0 : 1 (JazzaGFC) AS Monaco

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 12:23, 23 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 12:28, 23 Sie 2010

Dzidzio ( Lile ) 0:1 JazzaGFC ( Monaco )

Mecz dość niemrawy, zapewne z powodu obfitych opadów śniegu. Lile miało przewagę przez cały mecz, ale brakowało szczęścia. Bramka Gudjohnsena w 23 minucie dała awans Monaco.

Aha, i narazie będę grał na koncie "JazzaGFC" bo trial mi się skończył na poprzednim, sorry za kłopot.

PostWysłany: Pon 14:53, 23 Sie 2010

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.